2 komentāri
”Durvis, kas pirms tam bija ciet, tagad atvērās.” Ivetas dzīve pusgadu pēc iespaidīgajām pārvērtībām TV3 šovā
Privātais arhīvs

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” viena no prātā paliekošākajām dalībniecēm – dzīvespriecīgā rīdziniece Iveta Sirmā, kura, lai iekļūtu dalībnieču trijniekā, publiski solījās turpmāk mest līkumu bulciņām, – šodien atzīst: pēc pārvērtību šova dzīve apmetusi patīkamu kūleni.

43 gadus vecā Iveta Sirmā šova ”Gatava pārvērtībām” faniem palikusi atmiņā ar milzu optimismu un atraktīvo raksturu. Dalība pārvērtību šovā viņai no pelēkas egles ļāva kļūt par košu ziedu.

”Joprojām esmu riža, brīva, neprecēta,” vairāk nekā pusgadu pēc ”Gatava pārvērtībām” smej 43 gadus vecā Iveta. Pēc šova viņa nav atmetusi ar roku modes mākslinieka Aleksandra Pavlova rekomendācijām, kā likt iemirdzēties viņas vizuālajam tēlam.

”Pavlova ieteiktā matu krāsa un griezums man patīk, kleitas patīk, arī stilu, kādu viņš ieteica izvēlēties, ņemu vērā. Tas vīrietis mani ir ļoti iespaidojis,” priecīgi stāsta pārvērtību šovā iepazītā sieviete.

Kā atceramies, lai šova dalībnieču atlasē modes eksperti izvēlētos viņu, Iveta deva publisku solījumu turpmāk pārvarēt iekāri uz bulciņām. Vēlāk izrādījās, ka dzīvē Iveta nav nekāda bulciņu mīļotāja, un tas bijis vien triks, lai sieviete tiktu pie iespējas piedalīties šovā.

Šodien Iveta uz šo rīcību atskatās ar smaidu: ”Bulciņas joprojām neēdu. Es gan neteiktu, ka esmu baigi slaidā, bet resnāka arī nekļūstu.

Šausmīgais kaulu kambars es arī negribu būt, jo man vajag seksīgumu apkārt.”

Dāmas, kuras vēlas piedzīvot pārmaiņas savā dzīvē, bet baidās to darīt visas Latvijas priekšā, Iveta iedvesmo.

”Mīļās meitenes, vienu dzīvi vien dzīvojam! Kamēr var, izpaudieties, ejiet, riskējiet!

Es nevienu brīdi nenožēloju, ka piedalījos šovā. Bija dažas runas, bet 98 procenti visi bija apmierināti un pozitīvi par mani. Un es pati jutos ļoti pacilāta. Pēc pārvērtībām es jutos kā krūtis atvērusi – vēl atklātāka, vēl drošāka.

Tās ir 40 minūtes kauna, bet pēc tam uz visu mūžu jums būs savs stils. Tie cilvēki zina, ko dara. Ne par velti viņi saņem labu naudu.

Iveta Sirmā

Iveta Sirmā
Šova “Gatava pārvērtībām” dalībniece

Vienalga, kādos laukos jūs dzīvojat, jums vajag drusciņ labuma, prieka, uzmundrinājuma. Jūs būsiet daudz pašpārliecinātākas, laimīgākas un smukākas, kaut gan jūs droši vien arī tagad esat skaistas.

Novēlu atvērt savu sirdi, savu dvēseli un nebaidīties Žannai, Aleksandram, Natālijai atzīt: Man vajag pārvērtības. Nevajag kaunēties prasīt palīdzību.

Ja kādas durvis pirms tam bija ciet, tagad viņas, iespējams, būs vaļā. Jo man tā ir bijis. Ārējais skaistums rada iekšēju pašpārliecinātību,” tā ”Gatava pārvērtībām” zvaigzne Iveta.

Jau ziņots, ka, tuvojoties šova ”Gatava pārvērtībām” jaunajai sezonai, kas nākamā gada pavasarī tiks demonstrēta kanālā TV3, izziņota pieteikšanās atlasei. Vairāk par to lasi šeit!

Ivetas amizantais pieteikums

TOP komentāri

  • Linda
    +4 +4 0

    Linda

    Uz šādiem šoviem vienmēr esmu skatījusies ar skepsi, jo sajūta, ka pēc pārvērībām sieviete aiziet mājās, izmazgā matu, noņem grimmu, uzvelk vecās mājas drēbes un ar to arī stāsts ir galā. Prieks par Ivetu, kura turpina dzīvei piešķilt krāsas arī pēc šova.
  • Ella

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl