Dumpiniece Ingūna ”Gatava pārvērtībām” laikā mainās līdz nepazīšanai

4 komentāri
Dumpiniece Ingūna ”Gatava pārvērtībām” laikā mainās līdz nepazīšanai
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv/ekrānuzņēmums

Trešdienas, 27. jūnija, vakarā TV3 šovs ”Gatava pārvērtībām” piedzīvoja sezonas noslēgumu. Modes eksperti bija pieņēmuši izaicinājumu katrs mainīt vienu sievieti, un, lai gan katrai bija savas vēlmes, viena visām bija kopīga – būt sievišķīgākām.

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs bija izvēlējies pārvērst 49 gadus veco Ingūnu Rabšu.

Sieviete atlasē sūdzējās, ka parasti veikalos pārdevējas viņai nepievērš uzmanību un neko nepiedāvā. Aleksandra uzdevums bija parādīt Ingūnai, kā ģērbties atbilstoši viņas spilgtajai personībai.

Lai gan līdz šim viņa kritizējusi Aleksandra veikumu un arī šova sākumā bija šausmās par modes eksperta ieteikumiem, ar pārvērtību gala rezultātu sieviete bija apmierināta.

”Skaisti. Man dikti patīk krāsa,” spoguļa priekšā par Aleksandra izvēlēto kleitu priecājās Ingūna. Viņu apmierināja arī matu griezums un krāsa.

Vienīgi sieviete neslēpa, ka jūtas sev sveša: ”Godīgi runājot, man tagad jāpierod pie sevis.”

Pirms šova fināla ”Veselības centrā 4” sievietei tika veikta pasaulē populāra ādas savilkšanas procedūra, kas viņai liks izskatīties jaunākai.

Tāpat dzīves lakā viņai nācies sadzīvot ar dzimumzīmi, kas viņai uz sejas ir jau no bērnības. Veidojums ļoti precīzi tika noņemts ar ķirurģisko lāzeri.

Stiliste un modes dizainere Natālija Zolberga pārvērta 26 gadus veco Madaru Ustanovu. Pirms gada jauno sievieti ar salauztu sirdi un parādiem atstājis draugs.

Šova atlasē Madara atzinās, ka slikti redz, jo ir pazaudējusi brilles, bet jaunām naudas nav. Viņa devās uz Daktera Lūkina acu klīniku, kur viņai veica redzes korekcijas operāciju, kas uz visiem laikiem viņu atbrīvos no nepieciešamības nēsāt brilles.

Madara bija atvērta visam, un ar Natālijas palīdzību viņai izdevās sievišķīgākai kļūt arī ārēji.

Stiliste Žanna Dubska bija izvēlējusies sapost Kristīni Rubuli (24), kuras lielākā problēma ir mazais augums. Jaunā sieviete ir vien 152 cm gara. Kristīne nevēlas vairs iepirkties bērnu veikalos un blakus savam vīram grib izskatīties pēc skaistas sievietes, nevis mazas meitenītes.

Žannai lika lietā dažādus knifiņus, kā maza auguma sievietes vizuāli padarīt garākas un sievišķīgākas.

Sevi pirmo reizi ieraugot spogulī, Kristīne izplūda aizkustinājuma asarās. ”Super,” priecājās šova dalībniece.

Žanna neslēpa gandarījumu, ka no pusaudzes viņai izdevies radīt proporcionālu un seksapīlu Bonda meitenes cienīgu dāmu.

4 komentāri