36 komentāri
Draiskošanās Baldones estrādē un 200 eiro parāds: Dembovskas mīlasstāsts beidzas ar skandālu
Privātais arhīvs

Realitātes šovu zvaigzne Aija Dembovska nesen mīlestības dēļ atgriezās Latvijā, pametot labi apmaksātu darbu Nīderlandē. Diemžēl stāsts, kas sākās daudzsološi, beidzies ar skaļu skandālu.

Augusta beigās Aija negaidīti atgriezās Latvijā mīlestības dēļ. VAIRĀK LASI ŠEIT!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par to, ka Aijas attiecības ar puisi, kura dēļ meitene izvēlējās atgriezties Latvijā, nav izdevušās, Skaties.lv informēja kāda Kitija.

”Jā, viņa atgriezās jaunās mīlestības dēļ, bet pēc nedēļu ilgajām attiecībām Aija devās uz Baldoni. Jaunais draugs viņai uzticējās un palaida Baldones estrādē uz pasākumu ”Atā vasara”, pats nebrauca, jo nākamajā rītā viņam bija jāiet uz darbu.

Un tad naktī viņam atnāca bildes, ka Aija ir nodevusi viņu ar jaunu puisi Raivi – viņi publiski skūpstījās! Nākamajā rītā viņai jau ”Facebook” statusā bija, ka viņa ir attiecībās ar Raivi, bet tagad jau atkal tas ir izdzēsts,” Skaties.lv ziņo Kitija.

Foto: Aculiecinieka foto

Skaties.lv vērsās pie Aijas, lai noskaidrotu, vai tiešām mīlasstāsts, kurš sākās tik daudzsološi, tā vienkārši izplēnējis pēc draiskošanās Baldones estrādē.

Šovu zvaigzne sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka jau bija gaidījusi attēla nonākšanu atklātībā. ”Ja jau ar tādiem līdzekļiem mani cenšas nomelnot, lai iet atklāti – man nav ko slēpt.

Jā, atbraucu uz Latviju džeka dēļ, viņa vārds ir Vitālijs. Pārskaitīju viņam 200 eiro jaunam telefonam. Taču, kad ierados pie viņa, puiša attieksme bija no sērijas, ”es neko negribu, paliekam draugi”,” stāsta Aija.

Dzīves pārbaudījumu rūdītā Aija izturējusies saprotoši un pateikusi, lai tad atdodot naudu par telefonu. Un tad jau viņas ceļi veduši uz pieminēto ”Atā vasara”, kur meitene sapazinusies ar Raivi. Jā, abi skūpstījušies.

”Tajā laikā ar Vitāliju biju izšķīrusies, tā ka tur nav nekādas krāpšanas,” uzsver Aija.

Ne ar vienu no šiem puišiem Aija kopā šobrīd neesot – šovu zvaigzne atkal ir brīva meitene un izlēmusi pagaidām palikt Latvijā.

”Gaidu atpakaļ savu naudu par telefonu. Vismaz 30 eiro Vitālijs pārskaitīja, paliek vēl 170 eiro.

Neesmu kopā ne ar vienu, bet nē, man nesāp sirds. Esmu daudz piedzīvojusi. Šobrīd vienkārši esmu nodevusies atpūtai,” stāsta Aija.

TOP komentāri

 • Laurent WallTez
  +9 +8 -1

  Laurent WallTez

  Nu "dāmas" kuras māk tikai pierīt mūli arī nav neko citu pelnijušas...
  #miskaste
 • Kritizētāja.

  Kritizētāja.

  Aija,
  Vajadzētu būt nedaudz lielākai pašcieņai, tad varbūt tādus lohus nepiesaistīsi sev. Jo kā sevi pasniedz, jo tādus cilvēkus pievelc.
  Tu tak esi sieviete un tas nav īsts vīrietis kurs lūdz sievietei naudu. Vīrietim tieši būtu jārūpējas par savu sievieti.
  Domāju, ka Tava pieredze ir bijusi galīgi dirsā ar visiem vīriešiem, tāpēc Tu nezini kā īstam vīrietim pret Tevi jāizturas.
  Man žēl Tevis un tajā pašā laikā smiekli nāk par Tevi.
 • ...
  +4 +4 0

  ...

  Tu varbūt gribi pateikt, ka viņš tev to naudu vel prasija? Tikai nevajag, pati atsūtīji viņam to naudu, lai nopērk sev telefonu kā dzimšanas dienas dāvanu, nevajag apvainot vīrieti, ja pašai prāta nav un ar tādām metodēm centies viņu noturēt. Neviens tev pat naudu neprasija a tu nekaunīgi pat svešiem cilvēkiem spēji prasīt naudu tapēc izbeidz no sevis tēlot nezin ko. Pati ar vienu roku uzdāvināji un ar otru ņem atpakaļ, smiekli nenāk? Nevienā mirklī nebija teikts, ka tu to naudu aizdod. Pati visu laiku tikai čakarē čaļiem prātus un tā, kā ma*ka skraidi no viena pie otra. Vismaz sakop sevi vienreiz varbūt tad čalis pie tevis ilgāk turēsies, pārtrauc dzert, melot un no sevis pa daudz iedomāties varbūt tad arī tevi citi par cilvēku uzskatīs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl