1 komentārs

Deju ansambļa Daiļrade dzīvē šobrīd ir laiks, kāds iepriekš vēl nav bijis. Saņemot lietuviešu producentu uzaicinājumu piedalīties kaimiņvalsts TV3 šovā Kadagys, dejotāji katru svētdienu mēro ceļu uz Kauņu.

“Cik es saprotu, tad Daiļrade ir Latvijas pārstāvis šovā kā tāda paraugstunda lietuviešiem, uz ko viņiem vajadzētu tiekties,” par ideju stāsta kolektīva vadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne. Dalībnieki akcentē, ka pirmdienas ir īpaši grūtas, jo liela daļa no viņiem strādā, bet visa svētdiena pavadīta ceļā uz vai no Lietuvas, ģenerālmēģinājumos un, protams, arī pašā šovā, kas nozīmē – mājās viņi atgriežas tikai ap pirmdienas pieciem no rīta.

Foto

No Latvijas savējos atbalstīt iespējams tikai dejas laikā, tikai ar tīmekļa Facebook palīdzību, izmantojot atslēgas vārdu Palaikau, kā arī portālā Skaties.lv, taču domājams, ka šo svētdien arī lietuviešu sirdis iesils, jo kopā ar Daiļradi dejos arī viens no populārākajiem latviešiem Lietuvā, Lauris Reiniks.

Par to, kādi būs Laura uzdevumi šovā, kāds viņam sakars ar koka tupelēm, kā arī fragmentus no svētdienas šova dejas, skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl