VIDEO: Daiļrades dejotājus Ķīnā zibakcijas laikā gandrīz aiztur policija!

Komentāri

Portāls Skaties.lv jau pagājušajā nedēļā rakstīja, ka deju ansamblis Daiļrade, lai popularizētu savu dalību lietuviešu TV3 kanāla šovā Kadagys, kādā darba dienas vakarā pārsteidza tirdzniecības centra apmeklētājus, veicot zibakciju jeb “flešmobu” ar savu deju. Taču, izrādās, šis nebija pirmais šāds jauniešu veikums. Viņi ar ko līdzīgu izcēlušies arī ārzemēs.

Pie mums viņi dejoja Jāņu nakti lietus lija, bet tur pagājušā gada pavasarī nodarbojās ar Spriguļu sišanu (Viļa Ozola horeogrāfija). Tā vietējiem tūristiem šķita varen interesanta izklaide, ko var redzēt arī video, jo daudzi izvilkuši savas viedierīces, lai iemūžinātu šo notikumu. Bet kārtības sargiem gan bija lielas pretenzijas, ka kāds Ķīnas galvaspilsētas Pekinas vienā no galvenajiem apskates objektiem – Tjaņaņmeņas laukumā – veic, viņuprāt, kādu dīvainu rituālu. Neatkarīgi no tā mūsu jauniešiem diezgan veiksmīgi izdevās šo danci novest līdz galam bez starpgadījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl