SVARĪGI: kā nobalsot par deju ansambli Daiļrade Lietuvas televīzijas šovā Kadagys!

2 komentāri
SVARĪGI: kā nobalsot par deju ansambli Daiļrade Lietuvas televīzijas šovā Kadagys!
Foto: tomasphoto.lt

Klāt kārtējā nedēļas nogale un jau otrā pēc skaita, kad Lietuvas kanālā TV3 svētdienas vakarā skatītājiem tiks piedāvāta tiešraide no Kauņas, kur norisināsies šova Kadagys otrais uznāciens. Tajā piedalīsies arī pārstāvji no Latvijas – deju ansamblis Daiļrade, kuri pirmajā uzstāšanās reizē pārsteidza mūsu lielāko Baltijas valsti ar savu uzstāšanos, no žūrijas saņemot maksimālo vērtējumu. Portāls Skaties.lv piedāvā rūpīgi izlasīt turpmāk atrodamās rindas, lai taptu skaidrs, kā jābalso par mūsējiem.

Uzmanīgi izlasi!

Balsot par katru deju kolektīvu varēsi tikai tā uzstāšanās brīdī! Tātad – ja vēlies atbalstīt Daiļradi, tad balsot par mūsu dejotājiem varēsi tikai priekšnesuma jeb dejas laikā! Ne mirkli agrāk, ne mirkli vēlāk! Tāpēc aicinām interesentus rītvakar sekot līdzi šova tiešraidei portālā Skaties.lv, kas būs atrodama īpašā sadaļā

Ja vēlies atbalstīt Daiļradi, tad tieši tajā sadaļā gaidi, kad tiks nopublicēts raksts, kurā būs atrodama poga – BALSO PAR TAUTIEŠIEM! Datora ekrānā atvērsies jauns logs (pārraide netiks pārtraukta) – tā būs šova balsošanas lapa. Nobalsot varēsi, kad ar Facebook starpniecību apliecināsi savu identitāti (spied uz pogas, kur rakstīts Prisijungti per Facebook). Porti, spied uz Facebook ikonas, tā parādīsi, ka tavi nodomi ir patiesi un nobalso par deju kolektīvu, kas tev patīk labāk!

Foto

Atgādinām vēlreiz – PAR SAVU IECIENĪTO KOLEKTĪVU VARĒSI NOBALSOT TIKAI TĀ UZSTĀŠANĀS LAIKĀ, KAS ILGST APTUVENI 5 MINŪTES. Tāpēc, tiklīdz Daiļrade vai varbūt kāds cits jūsu favorīts sāk deju, nekavējaties ne mirkli, jo interneta signāla dēl ir ļoti liela iespējamība, ka būs laika nobīde.

2 komentāri