Komentāri

Deju ansamblis Daiļrade pārliecinoši startējusi Lietuvas TV3 šovā Kadagys, kopvērtējumā ieņemot 5. vietu, kas nozīmē, ka redzēsim mūsu pārstāvjus arī nākamajā svētdienā! Interesanti, ka žūrijas pārstāvji vienbalsīgi nobalsoja par Daiļradi ar maksimāli iespējamo punktu skaitu – 30 punktiem.

Daiļrade šovā uzstājās kā otrais kolektīvs un uzreiz guva plašu atbalstu skatītāju vidū, kas nekautrējās latviešus atbalstīt ar ovācijām. Pēc dejas žūrija neizteica nevienu kritisku piezīmi – izskanēja tikai komplimenti un uzslavas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv piedāvā tev noskatīties deju ansambļa Daiļrade uzstāšanos un žūrijas vērtējumu! Savukārt nākamnedēļ sniegsim plašāku ieskatu par to, kā Daiļrades kolektīvam klājās šova pirmajā raidījumā.

Skaties.lv piedāvā apskatīt Daiļrades priekšnesumu šovā un kā tas tapa fotogrāfijās un video.

Foto

Video

 

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl