Komentāri

Šova Kadagys lielais fināls ir klāt, un deju kolektīvs Daiļrade šovakar uzsāk cīņu par uzvaru Lietuvas TV3 deju šovā. Līdz šim Daiļradei ir izdevies patiesi pārsteigt gan skatītājus, gan žūriju! Ceram, ka arī šovakar Daiļradei viss izdosies un deju ansamblis Latvijā atgriezīsies ar uzvaru! Atceries, ka lielā mērā tieši no tevis ir atkarīgi Daiļrades panākumi, jo balsojot tu vari atbalstīt mūsu kolektīvu. Sākums – 19.30!

Deju ansamblis Daiļrade ir pieņēmis lietuviešu izaicinājumu un piedalās vērienīgajā deju šovā Kadagys jeb latviešu valodā – Kadiķis. Šovu uzsāka desmit deju kolektīvi, taču,  sākot ar šova otro raidījumu, vājākajam no deju kolektīviem šovs jāpamet. Daiļrades panākumi līdz šim ir bijuši lieliski – gan dejas skaistas, gan arī atbalsts no skatītāju un žūrijas puses fantastisks. Svarīgi, lai arī šoreiz Daiļrade saņemtu tavu atbalstu, tāpēc noteikti nobalso par mūsu deju kolektīvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiešraide

Balsošana! Svarīgi!

Pēc šova noteikumiem balsot par mūsu dejotājiem varēsi tikai priekšnesuma laikā! Ne mirkli agrāk, ne mirkli vēlāk! Turklāt tiešraidē ir neliela signāla nobīde, tāpēc svarīgi nekavēties ar balsojumu. Tāpēc, ja vēlies atbalstīt Daiļradi, seko šiem soļiem:

  • tiklīdz redzi, ka Daiļrade uzstāsies (tiešraides laikā komentētājs dos signālu, kad var balsot!), spied uz turpmāk esošā banera – BALSO PAR TAUTIEŠIEM;
  • atvērsies šova balsošanu internetā. Klikšķini uz Facebook ikonas, uz kuras rakstīts – PRISIJUNGTI PER FACEBOOK. Tas nepieciešams identifikācijai;
  • atvērsies pati balsošana, un tev jāuzklikšķina uz Daiļrades ikonas;
  • viss, tu būsi nobalsojis par Daiļradi!

Tabulā redzēsi, kā ik minūti mainās balsošanas rezultāti!

Klikšķini un nobalso!

[kadagys_tabula]

Piedāvājam tev arī fotogrāfijās apskatīt, kā Daiļrades dejotājiem veicās iepriekšējos šova raidījumos!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl