Komentāri

Deju ansamblis Daiļrade, kā zināms, ir pieņēmis izaicinājumu piedalīties Lietuvas TV3 deju šovā Kadagys jeb latviski – Kadiķis. Pagājušajā svētdienā Daiļrade jau otro reizi kāpa uz skatuves, lai šovā nodemonstrētu un parādītu savu priekšnesumu. 

Šova nolikums paredzēja, ka otrajā raidījumā šova dalībniekiem būs jāuzstājas ar kādu slavenību. Daiļrade uzrunāja gan Latvijā, gan Lietuvā populāro mūziķi un dziedātāju Lauri Reiniku, kurš uzstājās kopā ar Daiļradi, kā tās pilntiesīgs dalībnieks!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tie, kas svētdien sekoja līdzi šova gaitai Skaties.lv tiešraidē, noteikti zina rezultātu – kopvērtējumā 2. vieta, kas ir ļoti labs rezultāts. Kā zināms, kopējo rezultātu nosaka gan skatītāji balsojot internetā vai zvanot pa tālruni, kā arī žūrija. Tāpēc, ja vēlies atbalstīt daiļradi arī šo svētdien, skaties tiešraidi Skaties.lv un balso internetā – to varēsi izdarīt Skaties.lv.

Starp citu, tas, ka Reiniks ir populārs Lietuvā, bija zināms. Taču tas, ka viņam tika uzticēts nodziedāt šova 2. raidījuma izskaņas priekšnesumā, jau liecina – viņš ir ļoti populārs Lietuvā. Un jāsaka, ka Reiniks un Daiļrade ar saviem priekšnesumiem tika galā godam.

Skaties.lv piedāvā TV apskatīt gan fotostāstu, gan video no svētdienas priekšnesuma!

Foto

Video

Lasi vēl