Komentāri

Šova Kadagys pirmais raidījums ir beidzies. Nāc uz Skaties.lv nākamo svētdien, kad varēsi balsot par deju ansambli Daiļrade.

Tu nepārprati – nākamās sešas nedēļas nogales piedāvāsim tiešraidi ar tulkojumu latviešu valodā no Lietuvas TV3 šova Kadagys. Tu varēsi skatīties, kā veicas mūsējiem un kā citiem deju kolektīviem! Turklāt atbalstīt Daiļradi varēsi vistiešākajā veidā – balsojot par viņiem internetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova ieraksts

Ko šovakar varēsim redzēt?

Šovā kopumā piedalīsies desmit deju kolektīvi – astoņi no Lietuvas, viens būs poļu deju kolektīvs, viens latviešu deju kolektīvs.

Šova sākumā un beigās tiks dejotas kopīgās ansambļu dejas. Šajā raidījumā kopā būs 12 dejas.

Savukārt Daiļrade šova pirmajā raidījumā nolēmusi sevi iepazīstināt ar deju Parādiesi, Tu, saulīte, ar Agra Daņiļeviča horeogrāfiju, tautas mūzika grupas Raxtu Raxti apdarē. Uzstāsies 66 seši Daiļrades dejotāji! Skaties, balso un atbalsti!

Balsošana!

Sāksim ar svarīgāko – balsot par katru deju kolektīvu varēsi tikai tajā brīdī, kad tas uzstāsies ar savu kolektīvu! Tātad – ja vēlies atbalstīt Daiļradi, tad balsot par mūsu dejotājiem varēsi tikai priekšnesuma jeb dejas laikā! Ne mirkli agrāk, ne mirkli vēlāk!

Ja vēlies atbalstīt Daiļradi, tad klikšķini uz turpmāk redzamās pogas – BALSO PAR TAUTIEŠIEM! Datora ekrānā atvērsies jauns logs (pārraide netiks pārtraukta) – tā būs šova balsošanas lapa. Nobalsot varēsi, kad ar Facebook starpniecību apliecināsi savu identitāti. Porti, spied uz Facebook ikonas, tā parādīsi, ka tavi nodomi ir patiesi un nobalso par deju kolektīvu, kas tev patīk labāk!

Ik pēc minūtes tabulā varēsi redzēt, kā mainās balsojuma rezultāti. Balsojuma rezultāti sadalās šādi: 25% – interneta balsojums, 25% telefona balsojums, 50% – žūrijas balsojums. No Latvijas telefonbalsojumā piedalīties nevarēs!

[kadagys_tabula]

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl