Komentāri

Šova Kadagys pirmais raidījums ir beidzies. Nāc uz Skaties.lv nākamo svētdien, kad varēsi balsot par deju ansambli Daiļrade.

Tu nepārprati – nākamās sešas nedēļas nogales piedāvāsim tiešraidi ar tulkojumu latviešu valodā no Lietuvas TV3 šova Kadagys. Tu varēsi skatīties, kā veicas mūsējiem un kā citiem deju kolektīviem! Turklāt atbalstīt Daiļradi varēsi vistiešākajā veidā – balsojot par viņiem internetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova ieraksts

Ko šovakar varēsim redzēt?

Šovā kopumā piedalīsies desmit deju kolektīvi – astoņi no Lietuvas, viens būs poļu deju kolektīvs, viens latviešu deju kolektīvs.

Šova sākumā un beigās tiks dejotas kopīgās ansambļu dejas. Šajā raidījumā kopā būs 12 dejas.

Savukārt Daiļrade šova pirmajā raidījumā nolēmusi sevi iepazīstināt ar deju Parādiesi, Tu, saulīte, ar Agra Daņiļeviča horeogrāfiju, tautas mūzika grupas Raxtu Raxti apdarē. Uzstāsies 66 seši Daiļrades dejotāji! Skaties, balso un atbalsti!

Balsošana!

Sāksim ar svarīgāko – balsot par katru deju kolektīvu varēsi tikai tajā brīdī, kad tas uzstāsies ar savu kolektīvu! Tātad – ja vēlies atbalstīt Daiļradi, tad balsot par mūsu dejotājiem varēsi tikai priekšnesuma jeb dejas laikā! Ne mirkli agrāk, ne mirkli vēlāk!

Ja vēlies atbalstīt Daiļradi, tad klikšķini uz turpmāk redzamās pogas – BALSO PAR TAUTIEŠIEM! Datora ekrānā atvērsies jauns logs (pārraide netiks pārtraukta) – tā būs šova balsošanas lapa. Nobalsot varēsi, kad ar Facebook starpniecību apliecināsi savu identitāti. Porti, spied uz Facebook ikonas, tā parādīsi, ka tavi nodomi ir patiesi un nobalso par deju kolektīvu, kas tev patīk labāk!

Ik pēc minūtes tabulā varēsi redzēt, kā mainās balsojuma rezultāti. Balsojuma rezultāti sadalās šādi: 25% – interneta balsojums, 25% telefona balsojums, 50% – žūrijas balsojums. No Latvijas telefonbalsojumā piedalīties nevarēs!

[kadagys_tabula]

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl