Skultei un Andersonam košs un enerģisks džaivs

1 komentārs

Evija Skulte un Raimonds Andersons nodejoja lielisku, enerģisku džaivu ar spožāko dejas elementu – Evijas špagatu. Lielisks priekšnesums un atstrādāta horeogrāfija.

Dejas sākās ar muskuļu staipīšanos pie stangas. Varētu teikt, ka gan Evijas, gan Raimonds ir abi ļoti lokani dejotāji. Agita Mironova izteica uzslavu Evijai par ”cālīšu gājienu” – tā ir figūra, ko grūti iemācīties cilvēkam, kas iepriekš nav profesionāli dejojis. Šī figūra Evijai izdevās, jo viņa to izdejoja tehniski, ar pareizu balansu. Skaista, vizuļojoša kleita un pārdomāts priekšnesums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Evijai vēl jāmācās savākt savu smaguma centru, tas atvieglos dejošanu. Akrobātiskie triki bija krāšņs pavērsiens Evijas un Raimonda džaivā. Skatītāji bija sajūsmā!

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl