Lienes un Viktora gaisīgā rumba

2 komentāri

Liene Greifāne un Viktors Haritonovs nodejoja rumbu pie slavenās austrāliešu dziedātājas Sia Chandelier dziesmas. Ritmiska, stilīga rumba.

Liene izpildīja sarežģītas deju figūras, ko dejo profesionāli dejotāji. Deja ar lieliem kontrastiem, Viktors viegli un gaisīgi pacēla Lieni rumbas laikā. Lai šo deju nodejotu plastiskāk, Lienei ir jāpiestrādā pie gurnu kustībām un lielāka uzmanība jāpievērš smaguma centram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!


Lai priekšnesums būtu nodejots uz 100 procentiem, pietrūka Lienes emocijas. Viņa acīmredzami ļoti nopietni koncentrējās dejai. Lienes kleita bija saskaņota ar priekšnesumu, gaumīgi ar gaisīguma piesitienu.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl