Grāvelis un Tarana demonstrē kaislīgu tango Rammstein pavadījumā

5 komentāri

Tas šķiet neiespējami, bet viss ir iespējams. Gints Grāvelis un Jeļena Tarana tik ļoti iejutās savā tēlā, ka ar savu šovu šokēja tiesnešus un skatītājus.

Ja kāds no skatītājiem pie televīzijas ekrāniem bija novērsies no raidījuma, tad šis priekšnesums acīmredzami izpelnījās skatītāju uzmanību. Gintam patiesi piestāv grāfa Drakulas tēls. Jeļenas acis apbūra žūrijas locekļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas dejas laikā Gints ļoti labi noturēja stāju jeb ”rāmi”, bet labā roka, kas tur un balsta partneres muguras lāpstiņu, nebija savākta, viņš ar plaukstu bija mazlietiņ ieķēries Jeļenas mugurā.

Foto!

Gintam ar Jeļenai izdevās nodejot ritmisku, kaislīgu un izjustu tango.

Video!

TOP komentāri

 • Janka
  +3 +3 0

  Janka

  Tas nav Rammstein... To grupu sauc Heldmaschine ar dziesmu''Heldmaschine''. Nja,grupa loti lidziga Rammstein.
 • Eliass Kevrelis
  +1 +1 0

  Eliass Kevrelis

  Tā ir Heldmaschine dziesma ar nosaukumu ''Heldmaschine''. Dziesma ir iekļauta Heldmaschine 1. studijas albūmā ''Weichen und Zunder'', kas iznāca 2012. gada vasarā.
 • saku kā ir

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl