Pūpola pēdējais džaivs

Komentāri

Ansis Pūpols ar savu deju partneri Lesiu Bogačovu nodejoja džaivu rokenrola stilā. Diemžēl tas izrādījās pēdējais priekšnesums šovā Dejo ar zvaigzni.

Ansis smagi un cītīgi svīda treniņos, bet acīm redzami tas nebija pietiekoši daudz, lai iepriecinātu žūrijas locekļus. Ansim bija grūti sakoordinēt savas kāju kustības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No liela uztraukuma viņš aizmirsa dažus deju soļus. To iesācējam, protams, varētu piedot, tomēr žūrija un skatītāji šoreiz bija bargi. Ansis un Lesia palika pēdējie un viņiem bija jāpamet šovs.

”Es pilnīgi visu sajaucu!” tā pēc šova atzina Ansis Pūpols. ”Es tikai kādas 20-30 sekundes dejoju tā, kā tas bija jādara, tāpēc tas ir likumsakarīgs gala iznākums.”

Uz to, vai viņam ir žēl, viņš atbildēja apstiprinoši: ”Protams! Ir ieguldīts darbs, tērēts savs laiks un tā, bet tā tam laikam vajadzēja būt.” Pirmo desmitnieku pēc žurnālista ieskatiem varētu saņemt vai nu Evija Skulte, Liene Greifāne vai Lolita Novikova.

Foto!

Video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl