Anna un Jānis pārsteidz ar tehno tango

1 komentārs

Anna Lieckaliņa un Jānis Strēlnieks uzstājās pirmie un nodejoja tehno tango pie elektroniskās deju mūzikas. Oriģināls, nestandarta priekšnesums. 

Šīs idejas autors bija Jānis, un tango galvenā doma bija emocijas aizstāt ar tehnoloģijām. Tas viņiem izdevās perfekti. Anna lieliski noturēja roku rāmi visas dejas laikā, kontakts gan ik pa laikam pazuda vienam no otra. Šis pāris nodejoja tango, kur uzsvars bija uz dejas soļiem, ne tik daudz uz šovu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Vizuālais tēls bija tik spilgts, ka šovs nebija nepieciešams. Žūrijas locekļi minēja, ka šis tango tika izdejots kā īsa pamācība iesācējiem. Šis tango netika nodejots vienā līmenī uz deju laukuma, liekot soļus bija jūtama pārāk liela cilāšanās no augšas uz leju. Jānis ir labs treneris, jo iemācīja Annai nodejot tīrus, klasiskus tango soļus.

Video!

TOP komentāri

  • skatītāja
    +1 +1 0

    skatītāja

    ANNAI - pieklājība prasa vispirms noklausīties ,ko saka žurija, nevis viņus pārptraukt ar savu garo runu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl