1 komentārs

22. februāra vakarā kanālā TV3 skatītājiem būs izdevība redzēt šova Dejo ar zvaigzni dalībnieku pirmos deju soļus. Līdz tam piedāvājam ekskluzīvas miniintervijas ar mūsu varoņiem par gatavošanās procesu. Šoreiz saruna ar Lolitu Novikovu un Andri Antuzeviču.

“Man vispār patīk avantūras dzīvē! Galvenais, lai būtu kustība, lai kaut kas notiek. Tas ir interesanti! Un kāpēc gan neizmantot iespēju iemācīties dejot pareizi?” stāsta Lolita Novikova. Sākumā abi dejotāji satiekas un pārrunā jaunākās idejas, bet, kas seko pēc tam, sākoties intensīvam treniņu procesam, komentē Andris Antuzevičs: “Liekam mūziku kopā ar deju un tad skatāmies, kas zem konkrētās mūzikas sanāk. Pēc tam skatos, kas labi padodas, to mēģinām attīstīt,” stāsta Lolitas deju partneris.

Novikova par mīļāko deju pagaidām vēl nav droša. “Pirms tam man patika valsis, bet tagad man “velk” uz “latinos”,” smej Lolita.

Ar deju mūziķei iepriekš nav bijusi liela pieredze, tikai tās iemaņas, ko apguvusi bērnībā. “Sešu gadu vecumā nedaudz dejoju tautas dejas, “zaķīti” un tādas lietas,” smejoties atzīst bijušās rokgrupas Rebel soliste. Viņa nenoliedz, ka piedalīšanās šovā Dejo ar zvaigzni varētu būt dzīves lielākā avantūra.

Plašāku interviju skaties video!

Dziedātāja un dziesmu autore Lolita Novikova, kas 90. gadu rokmūzikas cienītājiem pazīstama kā grupas Rebel soliste, dejos pārī ar Latvijas Latīņamerikas deju čempionu pieaugušo grupā Andri Antuzeviču.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl