Komentāri
Vikingu valsis, Lieckalniņas kairās gurnu kustības un pirmais astotnieks no Ponomarjova
Foto: Toms Norde

Ar pirmo astotnieku no bargākā žūrijas locekļa Vladimira Ponomarjova aizvadīts ceturtais šova Dejo ar zvaigzni uznāciens, kuru diemžēl atstāja Lolita Novikova un Andris Antuzevičs, bet Gints Grāvelis un Jeļena Tarana kopvērtējumā uzrādīja augstāko rezultātu jau otro nedēļu pēc kārtas.

Šova iesākās ar nelielu jucekli no vadītāju puses, jo līdz pat pirmā priekšnesuma noslēgumam Maija Silova vēl nebija izvēlējusies, kādu kleitu viņa vēlas vilkt. Portālam Skaties.lv izdevies arī ekskluzīvi nofilmēt, kā viņa izvēlas un pārģērbj izvēlēto apģērbu, kas tiks publicēts jau šodien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau otro nedēļu pēc kārtas tieši Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis ar savu šova deju partneri Jeļenu Taranu rādīja atzīstamu sniegumu, jo tieši viņi ar saviem pārliecinoši sagatavotajiem priekšnesumiem ir gāzuši no līderu troņa Mārtiņu Oliņu un Ilzi Jankovsku. Īpaši emocionāla deja bija arī Annai Lieckalniņai un Jānim Strēlniekam. Arī žūrija ceturto uznācienu vērtēja maigāk un pozitīvāk kā citas reizes, kas parādījās arī atzīmēs.

Progress ir acīmredzams, kas parādās arī žūrijas vērtējums, jo atzīmes 7 un 8 arvien biežāk tiek raidītas mūsu varoņu virzienā. Liene Greifāne ar Viktoru Haritonovu izcēlās īpaši, jo viņi ir pirmie, kuri no baleta meistara Vladimira Ponomarjova saņēma astoņas balles, uzvarot arī žūrijas kopvērtējumā. Viņiem arī izdevās atkārtot pagājušās nedēļas Lolitas Novikovas un Andra Antuzeviča uzstādīto latiņu, saņemot 24 no iespējamajiem 30 punktiem. Viszemāko vērtējumu – 17 punktus, saņēma Evija Skulte un Raimonds Andersons, kas kā pēdējie tika saukti pie pārējiem dalībniekiem, kas šovu turpinās. Jāpiebilst, ka 17 punkti bija pašas pirmās šova Dejo ar zvaigzni sērijas augstākais vērtējums.

Skaties foto!

Skatītāju vērtējums, kā jau ierasts, iedalījās divās daļās – interneta un telefonbalsojumā. Visvairāk zvanus saņēma Diāna Kubasova ar Kārli Kemleru, bet nenovērtētākais priekšnesums šoreiz bija Annai Lieckalniņai un Jānim Strēlniekam. Internetā visvairāk balsis sakrāja Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, sakrājot gandrīz 5000 balsis, kas deva viņiem uzvaru šī vakara kopvērtējumā.

Kādam diemžēl šovs bija arī jāatstāj, un šoreiz tie bija Lolita Novikova un Andris Antuzevičs. Uzreiz pēc tiešraides beigām arī aicinājām uz sarunu kādreizās rokgrupas Rebel solisti, un viņa atzina, ka nejūtas tā, it kā viņai šovs būtu jāatstāj. “Manuprāt, es izdarīju visu tik labi, cik varēju, tāpēc nejūtos, ka mūsu priekšnesums šodien būtu sliktākais,” atzīst Novikova, bet viņa pārāk nepārdzīvo to, jo tagad atlikšot vairāk laika ikdienas lietām.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl