Vikingu Vīnes valsis Ginta un Jeļenas izpildījumā

14 komentāri

Deja sākās ar krāšņu Ginta uznācienu, imitējot, ka Gints, vikinga tēlā iejuzdamies, nokāpj no kuģa. Viņš nokāpj, lai satiktu savu ģimeni, nododoties Vīnes valsim ar savu partneri Jeļenu.

Skaists roku rāmis tika noturēts visas dejas laikā, kā arī jāuzslavē sarežģītā flekera figūras izpilde. Flekeris netika izpildīts līdz galam tehniski pareizi, bet uzslava Gintam par tā izpildi. Ar šo deju Gints un Jeļenu parādīja skaistu, plūstošu kustību un atspērienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Spilgts šovs, Gints viegli piepacēla savu deju parteri. Pārdomāts, oriģināls priekšnesums. Ir jūtama liela izaugsme Ginta un Jeļenas standartu deju izpildījumā.

Video!

TOP komentāri

 • Meitene
  +8 +8 0

  Meitene

  Gins un Liene ir ļoti foršs pāris, žēl tikai, ka viņai ir aizņemta, tā ar Gintu būtu labs pāris!
 • ;))
  +7 +7 0

  ;))

  Super! Saktos otro raidījumu un, ja, kopš viņu priekšnesuma, tiešām vēlos sekot līdz. Manuprāt viņi dejo ne tikai emocionāli smalki, bet arī tīri, viegli un tehniski. Katrā ziņā skatīties noteikti ir bauda!! Paldies!! ..Vienīgais, manuprāt, viņiem kaut kā jāizdomā, kā gūt Ponomorjova kunga labvēlību! Un es noteikti turēšu īkšķus!!
 • aaaaa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl