Komentāri

Dziedošais aktieris Kristaps Rasims šova Izklausies redzēts 1. novembra raidījumā iejutās visnevaldāmākā slepenā aģenta Ostina Pauersa lomā. Aizkulisēs Kristaps tika gan pie atbilstoša grima, gan arī krūšu spalvām. “Es tā parasti kustos! Jums tas likās dīvaini? Man tas likās seksīgi. Rarr!” kā vienmēr labā omā ir Rasims.

Vienmēr maigā un sievišķīgā Annija Putniņa pārsteidza skatītājus un žūriju ar savu puiciskumu. Viņa pirmo reizi dzīvē pārtop par vīrieti no amerikāņu repa grupas Vannila Ice, izpildot dziesmu Ice Ice Baby. “Šī bija visgrūtākā nedēļa, kurai bija jāsāk trenēties jau no pirmās dienas, yo! Bet nevis tāpēc, ka vīrietis, bet tāpēc, ka hiphops – teksti gluži nav mana komforta zona. Kad sāku iejusties, arī sāku saprast, kā jūtas šie hiphopa pārstāvji – tas ir ļoti, ļoti grūti atcerēties tekstus un rīmes un justies par to brīvi!” stāsta dziedātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Šova visgaidītākā uzstāšanās bija Atim Zviedrim. Viņš pirmo reizi mūžā pārtapa par sievieti, kuras radītais tēls joprojām ir viens no spēcīgākajiem sievišķības un seksualitātes simboliem. “Ir pagājušas aptuveni trīs stundas, lai šo visu dabūtu gatavu! Šīs te gludās kājas ir rīta cēliena rezultāts,” komentē Zviedris.

Plašāku materiālu skaties raidījuma Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

VIDEO

Lasi vēl