19 komentāri

It īpaši pirms pirmās reizes, kad satraukums jo īpaši liels, katrs sevi noskaņo, kā prot! Piedāvājam nelielu ieskatu, kā šova Dejo ar zvaigzni jaunās sezonas dalībnieki sevi uzmundrina un sagatavojas īsi pirms kāpšanas uz deju laukuma.

Šeit mēs nerunājam par brīžiem grimētavā vai kādā no Rīgas Kinostudijas gaiteņiem, bet gan brīžiem, kad līdz lielajam mirklim palikušas vairs sekundes vien. Cits viens otru sabučo, citi nostājas dejas stājā, ir tādi, kas vienkārši pārrunā bezrūpīgas tēmas. To visu portāls Skaties.lv apkopojis vienā nelielā video, pēc kura top skaidrs, – arī viņi ir cilvēki, arī viņi satraucas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl