1 komentārs
VIDEO: Greifāne un Haritonovs nedomā apstāties pie sasniegtā!
Foto: Toms Norde

Liene Greifāne un Viktors Haritonovs ir īpaši pacentušies, uzfilmējot pat treileri savam svētdienas priekšnesumam. Gluži kā filmā!

Nedēļas nogale ar smagu dūri jau dauzās pie mūsu durvīm, kas, kā jau ierasts, noslēgsies ar burvīgiem šova Dejo ar zvaigzni dalībnieku priekšnesumiem. Vieni no favorītiem, kas žūrijas vērtējumā uzvarējuši jau divas nedēļas pēc kārtas, svētdienai gatavojas jo īpaši, un ir pat uzfilmējuši īpašu video, kas parāda, – viņi nedomā apstāties pie sasniegtā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpašais video vakar tika publicēts dziedātājas YouTube kontā, kas pagaidām “savācis” tikai 55 skatījumus, bet potenciāls ir lielāks, vai ne? :)

Liene Greifāne ar Viktoru Haritonovu svētdienai gatavojas īpaši

Lienes Greifānes un Viktora Haritonova pēdējie divi uznācieni

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl