Komentāri

Agita un Valērijs Mironovi stāsta par savu “bērnu” – Deju studiju 7, kas par savām treniņu mājām šīs telpas sauc lielākā daļa šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki.

Es vispirms izvēlējos sievu, pēc tam izvelējos dejot ar sievu! Deju pasaulē parasti notiek otrādi! Tas mūsu ceļš bija saistīts ar deju un ir satuvinājis mūs ciešāk, un piepildīt vēl vienu mūsu dzīves sapni, kas ir apmēram bērna vērtībā. Tā ir mūsu deju studija, kurai šogad aprit 15 gadi!” stāsta Deju studijas 7 tēvs un šova Dejo ar zvaigzni idejas autors Valērijs Mironovs.

Šova dalībnieki trenējas Deju studijā 7

“Tad, kad mums ir superīgs garastāvoklis un gribas mazliet jautrības, tad mūsu mīļākā deja ir džaivs. Tad, ja esam romantiski noskaņoti, tad dejojam rumbu, bet tad, kad gribas izlikt visu slikto enerģiju, kas sakrājusies, tad tā ir pasodoble. Ja gribas vairāk maiguma, tad tas ir fokstrots.” par savām attiecībām ar vīru stāsta Deju studijas 7 mamma un šova Dejo ar zvaigzni žūrijas dalībniece Agita Mironova. “Bet mana deja ir tā, kas ir dzīve kopā ar Agitu! Un tas ir dzīves garumā, un šī deja saucas dzīvīte, dzīvīte,” piebilst Valērijs.

Pāris atzīst, ka ir grūti nepamanīt rokrakstu tajā, ko viņi dara. Deju studijā 7 uz nodarbībām nāk cilvēki no paša mazākā vecuma līdz pat pašam vecākajam. “Tā kā dejo jauni, veci, vidēji, mammas, tēti, bērni, kuri cenšas iepazīt dzīvi caur deju!” komentē Agita. “Pievelc mani tuvāk un redzēsi, ka laika printeris ir atstājis dažādas rievas manā sejā, un dažas no tām noteikti ir no mūsu skolēniem,” smejas Valērijs.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl