Vai tu jau nobalsoji par savu zvaigzni?

Komentāri
Vai tu jau nobalsoji par savu zvaigzni?
Foto: Toms Norde

Kuram šī būs grūtākā nedēļa visā, iespējams, šova Dejo ar zvaigzni vēsturē? Vai esi nobalsojis par savu favorītu, kuram vēl šajā svētdienā būtu jāiziet deju laukumā?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar tika izsludināts balsojums, kas noteiks, kuram dalībniekam jau šo svētdien būs iespēja atgriezties šovā Dejo ar zvaigzni. Kurš tas būs – Ansis Pūpols, Aleksandrs Sokolovs, Lolita Novikova, Anna Lieckalniņa vai varbūt Liene Greifāne? To nosaki tu! Balsojumu vari meklēt šeit!

Vai Tu jau "iebalsoji" savu dalībnieku šovā Dejo ar zvaigzni?

Rezultāti:
42%

Jā, protams! Gaidu rezultātus!

9%

Nē, bet domāju to darīt, tikai nevaru izlemt

5%

Nē, neinteresē šovs

43%

Kā? Svētdien kāds atgriezīsies? Kur jāspiež!?

Dalībnieki treniņos šova laikā

Noteikumi

Tie ir pavisam vienkārši. Balsot varēsi no šodienas, 1. aprīļa, plkst. 6.00 līdz sestdienas, 4. aprīļa, plkst. 23.59. Balsojuma rezultāti tiks paziņoti svētdien, 5. aprīlī, šova Dejo ar zvaigzni šova laikā.

IELĀGO! Balsošanas rezultāti būs publiski apskatāmi līdz sestdienas vakaram, pēc tam balsošanas rezultātus vairs aplūkot nevarēs, lai saglabātu intrigu līdz pat svētdienas vakaram, jo arī paši dalībnieki nezinās, kāda ir balsojuma gaita.

Iespēja balsot būs par gandrīz visiem līdz šim izbalsotajiem, izņemot Elmāru Tanni, kurš joprojām dziedē savainoto kāju. Tātad balsot vari par Ansi Pūpolu, kurš šovu pameta otrajā nedēļā, Aleksandru Sokolovu, kas neatkarīgi no skandāliem pēdējo deju nodejoja trešajā uznācienā, Lolitu Novikovu, kuras pēdējais valsis tika nodejots ceturtajā sērijā, Annu Lieckalniņu, kas tika izbalsota aizpagājušajā raidījumā un Lieni Greifāni, kura pārsteidzoši šovu atstāja pavisam nesen.

Lasi vēl