Komentāri
Uzņēmēja Svetlana Leva apslimusi; iespējami gripas simptomi
Foto: Facebook

“Neliela temperatūra un klepus, nekas traks, bet drošības labad, lai nesasirgtu līdz svētdienai, treniņos viņa valkā respiratoru,” portālam Skaties.lv pastāstīja Svetlanas Levas šova Dejo ar zvaigzni partneris Mārtiņš Kagainis.

Jau vakar šova Facebook lapā bija nopublicēta bilde, kurā viens no gaidāmā šova Dejo ar zvaigzni pāriem – uzņēmēja Sveta Leva un dejotājs Mārtiņš Kagainis – redzami ar aizsegtām sejām. Šāda veida respiratorus parasti lieto ārsti, lai maksimāli izslēgtu iespēju jebkādu mikrobu apmaiņai.

Pāris nenoliedz, ka Sveta ir mazliet apslimusi, taču tas neesot nekas nopietns, bet drošība pirmajā vietā, norāda Kagainis. “Nedrīkstam pieļaut jebkādas saslimšanas iespējas, jo svētdien mums ir jāuzstājas. Neliela temperatūra un klepus, nekas traks, bet drošības labad, lai nesasirgtu līdz svētdienai, treniņos viņa valkā respiratoru.”

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl