4 komentāri

Kā jau katru reizi, portāls Skaties.lv vēro ne tikai dalībnieku priekšnesumus, bet arī mēra, cik ātrā laikā tie tiek no deju laukuma līdz Zaļajai istabai pie saviem faniem. Šīs nedēļas ātrākie – Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis.

Nekādu skatītāju vai žūrijas vērtējumu, viss tikai no pašu spēkiem atkarīgs. Loģiski, ka šī aktivitāte nekādā veidā netiks oficiāli vērtēta, toties paskatīties rezultātus pēc dažām nedēļām noteikti būs ļoti interesanti. Portāls Skaties.lv aizkulisēs ievēroja interesantu lietu – dalībniekiem uzreiz pēc dejas un žūrijas uzklausīšanas diezgan ātri jājož uz Zaļo istabu, kur viņus sagaida fani. Kurš ir tas pāris, kas līdz turienei var nokļūt visātrāk?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs nedēļas uzvarētāji – Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis, kuri par nieka 0,06 sekundēm apsteidza Diānu Kubasovu, bet pjedestālu noslēdz pagājušās nedēļas ātrākais pāris – Lolita Novikova.

Rezultāti

  • Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis – 8,062 sekundes
  • Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers – 8,126 sekundes
  • Lolita Novikova un Andris Antuzevičs – 8,318 sekundes
  • Evija Skulte un Raimonds Andersons – 9,033 sekundes
  • Gints Grāvelis un Jeļena Tarana – 9,211 sekundes
  • Elmārs Tannis un Elza Pole – 9,791 sekunde
  • Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska – 13,177 sekundes
  • Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks – 14,847 sekundes

Skrējienu video!

Ir 10 uznācieni, kas nozīmē – 10 posmi, lai noskaidrotu, kuram pārim šova laikā izdosies visātrāk tikt līdz ”grīnrumam” jeb Zaļajai istabai. Taimers laiku sāk skaitīt mirklī, kad dejotāji pamet laukumu un dodas uz jau pieminēto telpu, bet laiks tiek apstādināts tad, kad mūsu varoņu fani sāk skaļas ovācijas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl