Treniņos valda pavasarīgs noskaņojums

Komentāri
Treniņos valda pavasarīgs noskaņojums
Foto: Toms Norde

Marts uz Latviju ir atvedis arī pavasara smaržu, kas uzreiz cilvēkus padara mazliet sapņainus. Arī šova Dejo ar zvaigzni treniņos valda jestrs un draudzīgs noskaņojums. Portāls Skaties.lv piedāvā ieskatu dalībnieku deju soļu apgūšanā.

Kā jau katru nedēļu, arī šī neiztiks bez ekskluzīvās ielūkošanās mūsu varoņu treniņos un mēģinājumos. Smaidi mijas ar sviedriem, kas nozīmē, – cītīgums un koncentrēšanās sit augstu vilni. Dalībniekiem šķiet, ka ar katru nedēļu svētdiena pienāk arvien ātrāk. Starp citu, ja būsit vērīgi, ievērosit dāmu, kura šovu jau pametusi. Ko viņa dara? To uzzināsit jau rītdien, tāpēc turpiniet sekot informācijai!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl