Treniņi norit līdz spēku izsīkumam…

Komentāri
Treniņi norit līdz spēku izsīkumam…
Foto: Skaties.lv

Lai arī rit tikai šova Dejo ar zvaigzni trešā nedēļa, slodzi mēģinājumu laikā tas nemazina. Kā redzams, šodien pat Mārtiņa Oliņa partnere Ilze Jankovska īsi pirms treniņa nolēma nedaudz atlaisties. Portāls Skaties.lv piedāvā nu jau kārtējo ieskatu mūsu varoņu treniņu procesā.

To, kuras dejas TV3 skatītājus svētdienas vakarā sagaidīs skatītāji, vēl pagaidām neatklāsim, vien to, ka arī šis, tāpat kā divi iepriekšējie uznācieni, būs tikpat ugunīgs un izaicinošs. Kā redzams, arī spēka patēriņš tikai pieaug, jo dažiem pat nepieciešams mazliet pasnaust, pirms sākas lielā darbošanās. Cēlieni, griezieni, nostieptas kājas un, pats galvenais, smaids sejā – piedāvājam ik nedēļas ieskatu šova Dejo ar zvaigzni treniņu procesā!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl