13 komentāri

Šovā dejo ar zvaigzni šīs sestdienas raidījumā kāds pāris ne tikai tiks izbalsots, bet kāds no izgājušajiem pāriem varēs atgriezties un turpināt dalību.

”Manuprāt, nevienam no pāriem jau nevajadzēja pagājušajā raidījumā aiziet,” uzskata Svetlanas Levas deju partneris Mārtiņš Kagainis, ”iespējams, ka tas ir godīgi, ja ir dota tāda iespēja. Manuprāt, taisnīgāk būtu bijis, ja būtu noskaidroti divi finālisti, un tad būtu atgriešanās balsojums, kad visiem pāriem būtu iespēja pierādīt sevi kā trešo pāri, kas iekļūst finālā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Evija Skulte smejoties atklāj, ka, viņasprāt, būtu brīnišķīgi, ja katrā šova raidījumā būtu šāda iespēja. ”Mēs to vienreiz esam izbaudījuši, un tas ir ļoti labi,” piekrīt aktrises deju partneris Raimonds Andersons.

Foto!

Diāna Kubasova atzīst, ka viņai pašai būtu grūti nobalsot par kādu no pāriem, kas pretendē uz iekļūšanu šovā, jo izbalsotie pāri ir personiski pazīstami un grūti kādam dot priekšroku. Savukārt skandalozā fotogrāfa Aleksandra Sokolova partnere Marta Kalēja neslēpj, ka arī viņa labprāt atgrieztos šovā, bet izbalsotais žurnālists Ansis Pūpols atklāj, ka negribētu atgriezties šovā un cer, ka šovā atpakaļ tiks iebalsota Liene Greifāne.

Lai atgrieztos tavi favorīti, nobalso portālā Skaties.lv par pāri, kas tev patīk vislabāk. Balsojums, kā jau vēstīts, norisināsies līdz sestdienas 23.59, bet balsojuma rezultāti tiks paziņoti svētdienas raidījuma laikā.

Balsot vari šeit!

Video!

TOP komentāri

  • Goulddigger
    +4 +4 0

    Goulddigger

    ammm exskuse me... tu pats esi stulbs. ko tad komentē to šovu, ja jau tev tā viņš nepatīk. Ja jau stulbs tad nekomentē! nevienam neinteresē tavas domas... visi aizgājušie ir malači, ja viņiem ir iespēja atgriezties, tad forši. Lai pierāda, ka ir skatītāju balsu cienīgi.
  • ;-)
  • Evita  YoLo Bāriņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl