Tannis turmpāk dejos ar Svetlanu Levu?

1 komentārs

Tie, kas vakar redzēja bildes, saprot noskaņojumu – šova Dejo ar zvaigzni nometnē dalībnieku starpā valda pavasarīgs garastāvoklis. Piemēram, Elmārs Tannis iemēģināja spēkus dejā kopā ar citu šova zvaigzni Svetlanu Levu. 

Ar smaidu un sviedriem uz sejas mūsu varoņi gatavojas jau ceturtajam uznācienam, kas, tāpat kā iepriekšējie, nesolās būt viegls. Bet tieši pavasaris un pozitīvais noskaņojums ir tas, kas šova dalībniekus ved cauri grūtībām. Piemēram, vienā no saspringto treniņu atpūtas brīžiem Elmārs Tannis lūdza Svetlanu Levu uz deju. Jāatzīst, ka abiem sanāca ļoti labs valsis.

Portāls Skaties.lv piedāvā nelielu ieskatu gan bildēs, gan video, kā dejoja jaunais pāris!

Elmāra Taņņa un Svetlanas Levas valsis

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl