Komentāri

Kājas trauma, izrādās, pavāru Elmāru Tanni vajā jau kopš bērnības, jo viņš agrākā jaunībā spēlējis Kanādas jauniešu futbola izlasē.

“Man ir vairākas vecas traumas, jo agrāk, kad biju tievāks, jaunāks un ar gariem matiem, diezgan nopietni spēlēju futbolu,” smej Elmārs. Viņš esot bijis Onatario jauniešu izlasē, turklāt spēlējis diezgan labi. Bildē redzamajam jaunietim ir 17 gadu, un tas ir pēc spēles, kur šova Dejo ar zvaigzni nu jau bijušais dalībnieks tik tikko guvis uzvaras vārtus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: no Elmāra Taņņa personīgā arhīva

Foto: no Elmāra Taņņa personīgā arhīva

Kā jau sportistiem gadās, ar viņš neizbēga no traumām. “Man ir bijis gan lūzums, gan arī baigie izmežģījumi, un tas, kas tagad ir noticis, visticamāk, ir sekas tam visam. Tā vismaz sapratu no dakteriem.”

Jau vakar vakarā ziņojām, ka traumas dēļ diemžēl šovu priekšlaikus vajadzēja pamest pavāram un latviešu dendijam Elmāram Tannim, līdz ar to arī viņa deju partnerei Elzai Polei.

Elmārs Tannis stāsta par savām traumām

Elmāra Taņņa liktenīgais uznācies

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl