6 komentāri

Skaties.lv lasītāji aptaujā prognozējuši, ka šā vakara Dejo ar zvaigzni raidījumā uzvarēs Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis.

Interesanti, ka pāra pārākums pār citiem dejotājiem skatītāju aptaujā bija ievērojams. Taču tās ir tikai prognozes – īsto vietu sadalījumu šovakar noteiks šova Dejo ar zvaigzni žūrija, kā arī skatītāju balsojums. Atceries, ka arī tu vari nobalsot par sev tīkamāko pāri portālā Skaties.lv. Balsojums ir BEZ MAKSAS!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākt balstot varēsi, tiklīdz raidījuma vadītāji paziņos, ka balsojums ir sācies. Tad dodies balsojumu Skaties.lv sadaļā Dejo ar zvaigzni, autorizējies ar Facebook profilu vai Draugiem.lv pasi un balso! Atgādinām, – balsojums Skaties.lv portālā ir BEZ MAKSAS!

Šova Dejo ar zvaigzni 2. raidījuma sākums šovakar, kā vienmēr, plkst. 20.00 TV3 vai Skaties.lv.

Bet te – prognožu uzvarētāju Svetlanas Levas un Mārtiņa Kagaiņa iepriekšējā raidījuma priekšnesums un fotogrāfijas!

Foto!

Video

TOP komentāri

 • Guna
  +7 +7 0

  Guna

  Nesaprotu, kā vispār var uzsākt balsošnu pirms visu priekšnesumu redzēšanas?! Nav objektīvi rezultāti.. viena vienīga naudas kāšana.. Kā var skaitīties deju šovs, ja cilvēki nemaz nebalso par dejošanu?
 • LANA
  +2 +2 0

  LANA

  SKAISTI UN GREZNI NE KAS KA KAUTKAS NESANāK VAJAG TURPINAT VIE NALGA UN PRIECAATIES AR SASNIEKTO REZūLTāTU:))
 • Gazele
  +1 +1 0

  Gazele

  Vakara vaditajiem stipri jamainas
  ,parprasta demokratija, tuksvardiba...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl