Svetlana Leva dejo uzreiz ar četriem partneriem

1 komentārs
Svetlana Leva dejo uzreiz ar četriem partneriem
Foto: Facebook

Ļoti interesantu treniņu aizvadīja arī Svetlana Leva ar savu šova Dejo ar zvaigzni partneri Mārtiņu Kagaini. Uz brīdi uzņēmējai kompāniju uz deju laukuma veidoja uzreiz četri vīrieši. Kāpēc tā?

Smejoties dejotāji atzīst, ka Sveta vienkārši nevarot izvēlēties, ar kuru svētdien griezt tango, taču patiesība ir tāda, ka dalībnieki no Rīgas pantomīms pie viņiem ieradās, jo… Ai, mēs taču nevaram jums atklāt visu, citādi Dejo ar zvaigzni otrajā uznācienā nebūs nekādas intrigas. “Varam galvot – būs interesanti!” portālam Skaties.lv pačukstēja Svetlanas deju partneris Mārtiņš Kagainis. Nu tad – gaidām viņu uzstāšanos! :)

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl