Šovu Dejo ar zvaigzni pamet Ansis Pūpols ar Lesiu Bogačovu

23 komentāri
Šovu Dejo ar zvaigzni pamet Ansis Pūpols ar Lesiu Bogačovu
Foto: Toms Norde

Pirmie septītnieki un pirmās reālās žūrijas uzslavas pat no bargā un “piekasīgā” Ponomarjova kunga. Pirmais pāris, kas šovā no žūrijas saņēma 20 punktu atzīmi. Un arī pirmais pāris, kas pameta šovu, – šoreiz tas bija Ansis Pūpols ar savu deju partneri Lesiu Bogačovu.

Šodien skatītāji TV3 kanālā varēja vērot jau pavisam ko citu salīdzinājumā ar pagājušo nedēļu, ko pierādīja arī bargie, bet tajā pašā laikā arī diezgan dāsnie vērtējumi no Valērija Ponomarjova, Agitas Mironovas un Alberta Kivlenieka. Mārtiņš Oliņš ar savu partneri Ilzi Jankovsku līdz šim vienīgie, kuri no žūrijas saņēmuši uzreiz divus septītniekus.

Šovs sākās ar intrigu, jo sākuma dejas laikā varējām vērot interesantu situāciju – uz deju laukuma Jeļena Tarana dejoja nevis ar savu īsto partneri, aktieri Gintu Grāveli, bet gan viņa kartona versiju. Pēc portāla Skaties.lv rīcībā esošās informācijas, Grāvelis steidzās uzreiz pēc izrādes un gluži vienkārši nepaspēja uz sākumu.

Viszemāko vērtējumu no žūrijas otro nedēļu pēc kārtas saņēma Ansis Pūpols un Lesia Bogačova. Interneta balsojumā uzvarēja iepriekšējā nedēļā apceltie Evija Skulte un Raimonds Andersons, bet visnenovērtētākie no portāla Skaties.lv lasītāju puses bija Mārtiņš Kagainis un Svetlana Leva, toties pretēja bilde rādījās telefona balsojumā, kur tieši viņi plūca laurus.

Taču visu nosaka kopvērtējums, kur gan telefona (25%) un interneta balsojums (25%), kā arī žūrijas atzīmes tiek skaitītas kopā. Kā jau šovam piedienas, ar dramatiskām beigām Dejo ar zvaigzni diemžēl nācās pamest Nekā personīga žurnālistam Ansim Pūpolam.

TOP komentāri

 • uh
  +11 +11 0

  uh

  Var kautka to kviecoso vaditajas balsi likvidet , savadak var skatities tikai ieraksta - vismaz var patit uz prieksu
 • acene
  +10 +10 0

  acene

  Vai nevarētu nomainīt vadītājus??? Kā var uzticēt šo pienākumu, cilvēkiem, kuriem problēmas ar pareizu latviešu valodu??? Nemaz jau nerunājot par runas veidu un bezjēdzigo vārīšanos, itkā mētājot asprātības...
 • gaga
  +7 +7 0

  gaga

  tas Sokolovs kaut kāds dīvainis, visu laiku stāv atstatus no citiem :DD

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl