Šovs Dejo ar zvaigzni no tribīņu skatpunkta

1 komentārs
Šovs Dejo ar zvaigzni no tribīņu skatpunkta
Foto: Toms Norde

To, kā šovs Dejo ar zvaigzni izskatās televīzijā, zina ļoti daudzi skatītāji Latvijā, bet, ko dejotāji dara pirms tiešraides un kādas ir viņu sejas izteiksmes kopējās dejas laikā, – skaties video!

Pirms sākas deju sacensības, esam jau ieraduši, ka visiem par prieku šova dalībnieki – dejotāji – sadalās savā starpā, lai nodejotu ko īpašu. Tālajos gados deju sacensības Latvijā norisinājās uz basketbola laukuma, kas bija redzams arī šoreiz. Mārtiņa Kagaiņa bezrūpīgā deja ar Lesiu Bogačovu, kas gan diemžēl jau šovu atstājusi. Staipīšanās, locīšanās, nelielais satraukums, bet gandrīz katram smaids sejā. Tas viss un daudz kas cits, ko televīzijas skatītājs ne vienmēr var ieraudzīt, zemāk nelielajā video materiālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova sākums skatītāja acīm

TOP komentāri

  • Kante
    0 0 0

    Kante

    Lūgums šova organizatoriem: ļaujiet runāt arī Āmanim! Tā Silova krīt uz nerviem! Vai neviens nemana, ka viņa tarkšķ nepārtraukti, Jāni pārtraucot un pie vārda nelaižot...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl