Komentāri
Šova dalībnieki “afterpārtijā tusējas” ar savām otrajām pusītēm, faniem un transvestītu
Foto: Ingrīda Punka

Katru svētdienu šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki pēc tiešraides “nolaiž tvaiku” ballītē kādā no Rīgas vietām. Piedāvājam bilžu ieskatu, kā tad viņiem klājās pēc piektā raidījuma.

Cits ar saviem faniem, cits jauki apskāvis mīļoto, bet cits izmanto iespēju paballēties ar īpašo viesi – transvestītu Agnesi Landau. Bagātīgi klāts galds, un arī stiprās dziras piekritējiem bija atvēlēts stūrītis. Uzreiz pēc tiešraides svētdienas vakara uzvarētājus, kas trešo reizi pēc kārtas bija Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, uz “tusiņa” vietu vizināja nu jau par retro auto uzskatāmais Moskvič markas spēkrats ar uzrakstu Milicija.

Dalībniekus izklaidēja Duets Sandra, kuriem vakara gaitā pievienojās un savu balsi visiem izrādīja dziedātājas Liene Greifāne un pagājušajā nedēļā izbalsotā Lolita Novikova. Plašāku ieskatu, kā tad mūsu varoņiem svētdienas ballītē klājās, skaties bilžu apskatā.

Dalībnieki izklaidējas “afterpārtijā”

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl