Sokolovs un Marta Kalēja deju nodejo cēli un graciozi

Komentāri

Sava lēnā valša sniegumu rādīja Aleksandrs Sokolovs ar savu deju partneri Martu Kalēju. Šis pāris dejoja pie Frenka Sinatras dziesmas, kas bija cēli un graciozi.

Aleksandrs, dejojot ar burvīgo partneri, sevi pasniedza kā īsts džentlmenis. Uztraukums bija manāms, bet kompozīciju nodejoja bez soļu sajaukšanas. Dejas laikā zuda kontakts ar deju partneri. Kad Aleksandrs iemācīsies dejot kontaktā ar Martu, pārvietoties pa zāli būs daudz vieglāk un komfortablāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties galeriju!

Dejai vieglumu piešķīra laba, gaisīga mūzikas izvēle. Aleksandram izdevās viegli un skaisti pacelt Martu gaisā, lai veiktu vairākus griezienus pa deju placi. Pirmajai dejai šis pāris parādīja labu sniegumu.

Skaties video!

P.S. Skaties.lv pēc katra šova Dejo ar zvaigzni raidījuma pirmdienās piedāvās profesionālu šova dalībnieku deju vērtējumu – kas un kā katram ir izdevies.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl