4 komentāri
Sokolovs: Svētdienai negatavošos, jo par mani neviens nebalsos!
Foto: Toms Norde

Kamēr paralēli rit bijušo dalībnieku iebalsošana šovā Dejo ar zvaigzni, jautājām skandalozajam fotogrāfam un sarunu šova Sokolovs par seksu vadītājam, kādas ir viņa pašreizējās sajūtas, uzzinot, ka, iespējams, viņa pēdējā deja šajā šovā nav vēl nodejota.

Šovs Dejo ar zvaigzni, palēnām tuvojoties lielajam finālam, uzņem apgriezienus – ir izsludināts balsojums, kas ļaus vienam no līdz šim izbalsotajiem dalībniekiem jau svētdien šovā atgriezties. Portāls Skaties.lv līdz pat nedēļas beigām piedāvās sarunas ar tiem, kuriem potenciāli tiks dota iespēja atgriezties deju laukumā.

“Intrigas bija domātas skatītajiem! Mums tas viss ir tikai šovs, un man ar Martu ir ļoti labas attiecības,” stāsta skandalozais fotogrāfs, kurš nenoliedz, ka ar lielāko prieku mēģinās savus spēkus un dejos vēl. Jautājām arī par to, kādas ir viņa un viņas šova deju partneres tagadējās attiecības. Viņš atbildēja skaidri: “Mums nav nekādu strīdu ar viņu. Martai ir daudz savu darīšanu, bet es ļoti ceru, ka viņa tomēr atbrīvos laiku un varēs uzstāties ar mani vēlreiz.”

Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja šovā Dejo ar zvaigzni

Sarunas noslēgumā jautājam Aleksandram, ja nu gadījumā viņi ar Martu būs tie, kurus iebalsos atpakaļ šovu, kādu deju abi gatavos. “Uz svētdienu es neko negatavošu!” tiešs bija Sokolovs. “Gluži vienkārši tāpēc, ka iespējamība, ka nobalsos tieši par mani, ir tuva nullei.”

TOP komentāri

 • Egils Dukaļskis.
  +5 +5 0

  Egils Dukaļskis.

  Par Martu Kalēju balsos visi kas kaut ko saprot no skaistuma!
 • ance bantauska
  +1 +1 0

  ance bantauska

  Jums bija ļoti skaisti priekšnesumi man patika. Ļoti labi .kaut man ir maz pieredzes jo ES dejoju tautas dejas bet no manām acīm tas dij perfekti
 • Raivisツ Broks✫ ✬ ✭ ✮ ✯
  0 0 0

  Raivisツ Broks✫ ✬ ✭ ✮ ✯

  Es jau ar nobalsoju par tevi sokolov tu vel vari paspet sagatavoties vrbt. Viena diena nobalsos kadi 3k

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl