Sokolovs savu deju partneri izvēlējies ar pirmo piegājienu

3 komentāri
Sokolovs savu deju partneri izvēlējies ar pirmo piegājienu
Foto: Toms Norde

“Ar visiem sasveicinājos, un redzu, ka mazliet tālāk stāv smaidīga meitene un skatās uz mani, bet nevarēju pacelt acis – es skatījos uz viņas deju kurpītēm un garajiem melnajiem svārkiem. Mana sirds bija gatava izlēkt no krūtīm aiz satraukuma,” tā sarunu šova Sokolovs par seksu vadītājs par to, kā izvēlējies savu partneri gaidāmajai Dejo ar zvaigzni jaunajai sezonai. Zemāk plašāks izklāsts par viņa izvēli.

Vienu rītu man zvanīja telefons. Pacēlu klausuli un uzzināju, ka piedalīšos šovā Dejo ar zvaigzni. Man bija dalītas sajūtas, jo, no vienas puses, ļoti sapriecājos – tomēr tas ir Latvijas populārākais un dārgākais šovs. Bet, no otras – sajūtos nekomfortabli, jo dejot nemāku un, visticamāk, neiemācīšos.

Pirmais solis bija aizbraukt uz deju studiju, lai speciālisti varētu saprast, vai mani vispār var laist uz deju laukuma. Kaut toreiz jutos ļoti tizls, tomēr viņi teica, ka cerība ir.

Otrais solis bija piemeklēt deju partneri. Man teica, ka ir 5 kandidatūras un ka pirmo es varu apskatīt jau šovakar. Tas viss skanēja diezgan ciniski. Es ļoti, ļoti uztraucos, kad braucu ”skatīties partneri”. Jutos tik satraukts, it kā meklētu sievu. Noparkojos. Ieeju deju studijā. Ar visiem sasveicinājos, un redzu, ka mazliet tālāk stāv smaidīga meitene un skatās uz mani, bet nevarēju pacelt acis – es skatījos uz viņas deju kurpītēm un garajiem melnajiem svārkiem. Mana sirds bija gatava izlēkt no krūtīm aiz satraukuma.

Ilgāk necelt acis bija vienkārši nepieklājīgi, tāpēc pacēlu galvu un sasveicinājos. Viņu sauc Marta. Gaišie mati, fantastiskais smaids, paskatījos viņai acīs un nogrimu… Nekāda uztraukuma man vairs nebija – tikai silta laime. Es viņu apēdu ar acīm! Negaidīju, ka kāda sieviete man var iepatikties uzreiz. Momentāni! No pirmā skatiena.

Kamēr braucu mājās, man zvanīja producente un vaicāja, kad vēlos apskatīt parējās meitenes, lai izvēlētos īsto. Es gandrīz aizrijos – šī ir īstā, visīstākā! Īstāk nevar būt! Ne par kādu citu pat domāt negribēju. Es uzreiz iedomājos, kā Martai pazudīs smaids no sejas, ja producente teiks, ka Aleksandrs izvēlējas citu… Drausmas! Es būšu absolūti uzticīgs Martai un nekad nedejošu ar citu!