Sokolovs: Man pietrūkst gan dejas, gan Martas

10 komentāri
Sokolovs: Man pietrūkst gan dejas, gan Martas
Foto : Toms Norde

Jau trešais uznāciens pēdējais izrādījās skandalozajam fotogrāfam Aleksandram Sokolovam, kurš atzīst, ka viņam pietrūkst gan šova un dejas, gan arī viņa deju partnere Marta Kalēja. Izsakot prognozes, viņš uzvaru paredz Lienei Greifānei, kura bija labākā šajā svētdienā.

Jau kāds brīdis pagājis, kas nozīmē – arī prātā daudz kam jābūt saliktam pa plauktiņiem, tāpēc Lielajā piektdienā, kad šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki izmēģināja spēkus boulinga laukumā, uz īsu sarunu aicinājām vienu no bijušajiem dalībniekiem Aleksandru Sokolovu. Viņš mums pastāstīja, kā jūtas par to, ka vairs nav starp tiem, kas turpina cīņu par galveni balvu, kā arī savu attieksmi pret šovu un viņa bijušo deju partneri Martu Kalēju.

Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja šovā dejo ar zvaigzni

“Protams, biju bēdīgs, ka tiku izbalsots, jo man tomēr patika gan dejas, gan Marta, gan viss tas pasākums!” stāsta fotogrāfs, kurš atzīst, ka viņam ar savu bijušo deju partneri ir diezgan mierīgas attiecības. “Es nedomāju, ka viņa baigi dusmojas uz mani, jo viņa tomēr ir pieaudzis cilvēks un saprot, ka tas ir tikai šovs!” Sokolovs prognozē, ka šajā Dejo ar zvaigzni sezonā uzvarēs Liene Greifāne.

Intervija ar Sokolovu

TOP komentāri

  • Arvis Vorslavs
  • sise
    +2 +2 0

    sise

    Jā, protams, tā mēs tev noticējām, nošķobījās kā kaut ko sliktu būtu saodis un pateica, ka "pietrūkst". Haha, ka tik ne tā. Uz sejas tak redzama visa patiesība, ka izjūti dziļu riebumu pret to visu pasākumu :)
  • L.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl