Gatavojoties svētdienai, Sokolovs “kačājas”?

Komentāri

Portāls Skaties.lv spēj ielūkoties tādās šova Dejo ar zvaigzni aizkulisēs, kur nevienam citam nav ļauts to darīt. Tāpēc pateiksim nedaudz priekšā, ka šodien Aleksandrs Sokolovs mums atrādīja savus muskuļus ļoti īpašā treniņā. Plašāks apskats jau rīt!

Šodien Aleksandrs Sokolovs kopā ar savu deju partneri, divkārtējo Latvijas čempioni, starptautisko sporta deju sacensību finālisti Martu Kalēju aizvadīja ļoti interesantu treniņu, pārbaudot savu fizisko sagatavotību. To, kāda veida vingrinājumus viņi izpildīja, kā arī trenera viedokli par pāri portālā Skaties.lv meklē jau rīt. Pagaidām nedaudz “iemetīsim aci”, kā viņiem šodien gāja!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja labi ieskatās, uz pierēm var redzēt sviedru lāsītes, bet to, kāpēc nemanām nekādu nogurumu, jau rītdien atrādīsim intervijā gan ar viņu treneri Fitnesa Telpas treneri Kristapu Strodu, kā arī pašiem varoņiem.

Īss ieskats treniņā!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl