Skulte ar partneri nodejo brīnišķīgu lēno valsi

2 komentāri

Evija Skulte un Raimonds Andersons nodejoja brīnišķīgu emocionālu lēno valsi. Ar skaistu dejas iestudējumu, tēlu un šovu.

Šis priekšnesums bija elegants, Evija bija iejutusies tik ļoti tēlā, ka tas bija lasāms katrā sievišķīgā kustībā un emociju buķetē. Baltā, gaisīgā kleita Eviju padarīja par dievieti uz laukuma. Pietrūka mazliet lēnā valša pamatsoļu, bet, neskatoties uz to, šim pārim izdevās skaisti aizpildīt laukumu.

Skaties foto!

Jānorāda, ka bija jūtams, ka Evija nebija atbrīvojusies un līdz galam nepaļāvās savam deju partnerim. Skaistas roku līnijas varēja baudīt brīdī, kad Evija izdejoja kādu pozu.

P.S. Skaties.lv pēc katra šova Dejo ar zvaigzni raidījuma pirmdienās piedāvās profesionālu šova dalībnieku deju vērtējumu – kas un kā katram ir izdevies.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl