1 komentārs

Ansis Pūpols un Lesia Bogačova dejoja skaistu lēno valsi, iejūtoties multfilmas Skaistule un briesmonis varoņu tēlā. Emocionāls, elegants un romantisks priekšnesums.

Deju uzsāka skaisti, ritmiski un ar labu stāju. Dejas vidū uztraukums pārņēma Ansi, un viņš sajauca deju soļus, bet braši tomēr turpināja deju. Skaisti piepacēla savu deju partneri Lesiu no deju grīdas.

Skaties galeriju!

Lēnais valsis ir viegla, plūstoša deja, bet šim pārim mazlietiņ pietrūka viegluma. Skaists vizuālais tēls un stāsts. Lai kustība būtu vieglāka, vajag lielāku atspērienu, bet tas ir tikai laika jautājums.

Skaties video!

Cepuri nost par rāmja un stājas turēšanu visas dejas laikā. Grūtie un smagie treniņi ir acīmredzami atmaksājušies.

P.S. Skaties.lv pēc katra šova Dejo ar zvaigzni raidījuma pirmdienās piedāvās profesionālu šova dalībnieku deju vērtējumu – kas un kā katram ir izdevies.

TOP komentāri

  • viedoklis
    0 0 0

    viedoklis

    ļoti pārdomāts priekšnesums.
    vēl nedaudz patrenēsies un būs pavisam labi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl