Raimonds un Evija uzstājas ar ritmisku čačača

6 komentāri

Deja sākās ar Evijas solo, kuru viņa nodejoja lieliski. Evija nodejoja ritmisku, emocionālu solo ar akcentu izdejošanu mūzikas ritmā. Brīdī, kas Evija sāka dejot, roku kontaktā ar Raimondu pazuda ritma izjūta.

Turpmāk Evijai jāiemācās vairāk kontrolēt savu pēdu darbību, lai pirkstu gali būtu izvērsti. Skaists vizuālais tēls, bija redzams, ka Evija jūtās labi savā kleitā.

Foto!


Raimonda deju partnere Evija bija iemācījusies izdejot akcentus un veidot pabeigtas roku līnijas. Bija mazliet redzams, ka Evija neļauj sevi vadīt Raimondam. Sievišķīga, emocionāla un pārliecināta Evija uzstājās ar čačača. Ritmisko Evijas un Raimonda deju skatāmies videosižetā!

Video!

TOP komentāri

 • skaisti
  +3 +3 0

  skaisti

  skaista deja kas jums tur nepatīk tikai dziesmas sliktas kopā viss jau labi man liekas skaistas dejas viņiem ir vienmēr.
 • Nē,
  +3 +3 0

  Nē,

  Viņš taču viņas vietā nedejo un nav arī miljonārs lai sponsorētu šovu! Kā var rakstīt tādas muļķības.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl