Pūpols: Nebalsojiet par mani, bet gan par Kendžu!

2 komentāri

Šodien savā Facebook profilā izbijušais šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks, Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols nopublicējis video, kurā aicina balsot nevis par sevi, bet gan Lieni Greifāni jeb Kendžu!

“Redzēju, ka portālā Skaties.lv ir tāds balsojums, kurā es arī esmu iesprausts,” savā video grēksūdzē stāsta Pūpols. “Man pašam šķiet, kas es vairs par tādu sacensību dejotāju…, jo vilciens jau droši vien ir aizgājis, līdz ar to – lai jau tie jaunie!” Žurnālists aicina balsot par Lieni Greifāni jeb Kendžu. “Viņai baigi labi sanāk, un tas Haritonovs tāāā “dod iekšā!”” humora pilns ir žurnālists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vienīgais, ko es, manuprāt, vēl varētu izdarīt, ir nodejot tādu smuku rumbu, ja šova veidotāji to ļaus!” Viņš atklāj, ka tas varētu būt 10. raidījumā ārpus kārtas, bet par to, lai lemj producenti! Noslēgumā viņš visiem novēlēja priecīgas Lieldienas!

Ansis Pūpols un Lesia Bogačova šovā Dejo ar zvaigzni

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl