2 komentāri

8. marta raidījumā šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki bija sagatavojuši īpašu un mazliet pikantu kopīgo priekšnesumu.

Atkailinātu dejotāju torsi, dejotājas gaisīgos tērpos, kā arī jautras un pievilcīgas dibenu kratītājas jeb tverkotājas atklāja nu jau trešo pēc kārtas Dejo ar zvaigzni raidījumu. Viss, šķiet, notiek pats no sevis, taču priekšnesums ir ilgu stundu darba rezultāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova dejotāji un zvaigznes darbu pie šīs kopīgās dejas aizsāka vēl pirms šova – treniņnometnē Baltezerā. Skaties.lv piedāvā noskatīties video no treniņu procesa un gala rezultātu – kopīgo priekšnesumu, kur viss izskatās koši un spoži. Skaidrības labad jānorāda, ka salīdzināt – kā bija sākumā un kāds ir rezultāts – varat kopīgā priekšnesuma beigu daļu.

Kā zināms, šoreiz uzvarētāju laurus plūca Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, bet šovu pameta Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja.

Foto!

Video!

TOP komentāri

  • demi lovato
  • Vērotāja.
    0 0 0

    Vērotāja.

    Vislabākais no visiem šova sākumiem! :)
    Tik, vai tiešām Liene jāsauc par Jeļenu? Viņa taču ir LIENE!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl