7 komentāri
Piedalies konkursā un skaties šova Dejo ar zvaigzni finālu klātienē!
Foto: Toms Norde

Jau šajā svētdien, 26. aprīlī, TV3 un Skaties.lv būs skatāms lielā šova Dejo ar zvaigzni fināls, kurā par galveno balvu cīnīsies četri pāri. Tev ir lieliska iespēja šo notikumu skatīties klātienē. Viss, kas Tev jāizdara, ir pareizi jāatbild uz pieciem jautājumiem. Uzvarētāju paziņosim piektdien, 24. aprīlī. Veiksmes!

19. aprīļa šovā Dejo ar zvaigzni pārsteigumi neizpalika – pateicoties kādas fanes vēstulei, finālā iekļuva visi četri pusfinālisti, bet šova žūrijai pievienojas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis.

Noskaties pusfināla šovu Dejo ar zvaigzni šeit!

[dejoquizw9]

Skaties foto no pusfināla šova!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl