3 komentāri

10 nedēļas ilgie svētki, kas saucas šovs Dejo ar zvaigzni, tikai pamazām uzņem apgriezienus. Taču portāla Skaties.lv skatījumā deju laukums nav vienīgā vieta, kur tā dalībnieki savā starpā varētu sacensties.

Nekādu skatītāju vai žūrijas vērtējumu, viss tikai no pašu spēkiem atkarīgs. Loģiski, ka šī aktivitāte nekādā veidā netiks oficiāli vērtēta, toties paskatīties rezultātus pēc dažām nedēļām noteikti būs ļoti interesanti. Portāls Skaties.lv aizkulisēs ievēroja interesantu lietu – dalībniekiem uzreiz pēc savas dejas un žūrijas uzklausīšanas diezgan ātri jājož uz Zaļo istabu, kur viņus sagaida fani. Kurš ir tas pāris, kas līdz turienei var tikt visātrāk?

Ir 10 uznācieni, kas nozīmē – 10 posmi, lai noskaidrotu, kuram pārim šova laikā izdosies visātrāk tikt līdz ”grīnrumam” jeb Zaļajai istabai. Taimers laiku sāk skaitīt mirklī, kad dejotāji pamet laukumu un dodas uz jau pieminēto telpu, bet laiks tiek apstādināts tad, kad mūsu varoņu fani sāk skaļas ovācijas. Ņemot vērā, ka tagad Zaļā istaba atrodas nedaudz tuvāk kā iepriekšējā reizē, arī rezultāti ir nedaudz atšķirīgi kā pagājušajā nedēļā.

Pirmā skrējēju grupa

Otrā skrējēju grupa

TOP komentāri

 • trenere
  0 0 0

  trenere

  Labi ka var skatīties ierakstu, jo tad ir iespēja pārtīt abu vadītāju kaitinošo vāvuļošanu un skatīties priekšnesumu...
 • zikers
 • Vērotāja.
  0 0 0

  Vērotāja.

  Kaut kā neliekas, ka Lola bija pirmā. Pēc video noskatīšanās un fiksētajiem laikiem, liekas, ka Gints Grāvelis. ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl