2 komentāri
Oliņš un Jankovska pirmo silto pavasara dienu pavada, staidzinot suncīšus

Pirmo patiesi saulaino un silto šā gada pavasara dienu šova Dejo ar zvaigzni pusfinālisti Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska pavadīja dzīvnieku patversmē Labās mājas.

Pamostoties un paskatoties, cik rāda termometra stabiņš, – pilnīgi neticami, ka pie mums arī spēj būt tik silts. Mārtiņš ar Ilzi un dejotājas dēliņu bija nolēmuši šo dienu pavadīt svaigā gaisā, mežā, aizbraucot uz dzīvnieku patversmi Juglā un izvest pastaigā sunīšus. Tā bija kā atsauce uz svētdienas uzstāšanos, kura, kā zināms, sastāvēja no ļoti dziļa vēstījuma, kas veltīts dzīvnieku aizstāvībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska dzīvnieku patversmē Labās mājas

Oliņš: Mēs neatbalstām vardarbību pret dzīvniekiem!

“Kāpēc esam šeit? Tādēļ, ka tai ir saistība ar mūsu šīs (nu jau pagājušās) nedēļas deju – pasodobli. Mēs esam pret vardarbību pret dzīvniekiem, un vairāk par to, lai tā vardarbība paliek tikai dejā! Mūsu dejā uzvarēja nevis toreadors, bet gan vērsis!” Oliņa deju partnere paskaidro, ka pasodoble mūsdienās ir vairāk kā cīņa vai nu starp diviem toreadoriem vai arī toreadora un flamenko dejotāju. Plašāk skaties intervijā ar abiem varoņiem!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl