2 komentāri
Oliņš par Jankovsku: Tagad vienam no otra jāatpūšas, tad jau skatīsimies!
Foto: Toms Norde

Biznesa analītiķis Mārtiņš Oliņš pastāstīja mums par piecelšanos no ratiņkrēsla fināla otrajā uznācienā un par to, kā turpināsies viņa un Ilzes attiecības pēc šova beigām.

Lai gan šova vidusposmā daudzi viņiem prognozēja uzvaru, Mārtiņš Oliņš ar Ilzi Jankovsku šova Dejo ar zvaigzni ceturtajā sezonā izcīnīja trešo vietu. Tas neesot kā zaudējums, bet gan tieši pretēji. Par to un daudz ko citu lasi zemāk!

Galvenais cilvēkiem bija pierādīt, ka ir iespējams piecelties!

“Esmu pat ļoti apmierināts ar rezultātu, tāpēc rūgtuma nav nekāda,” pārliecināts ir 2014. gada Latvijas lepnums Mārtiņš Oliņš. Neskatoties uz bezspēku, kas sakrājies šo mēnešu laikā, un īso laiku, kas pagājis, viņam jau pat mazliet sāk pietrūkt deju treniņu procesa. Enerģijas izsīkums varētu būt saprotams, jo tomēr pēdējā uznācienā Ilze viņu burtiski piecēla no ratiņkrēsla, taču tas neesot galējais iemesls, kāpēc viņš pašlaik jūtas tā, kā jūtas. “Ne emocionāli, ne fiziski no manis tas neprasīja daudz, jo galvenais bija, vai cilvēki sapratīs, ko ar to vispār gribu pateikt. Cik sapratu un pasekoju līdzi, viņiem viss bijis skaidrs.” Priekšnesuma galvenais mērķis esot parādīt, cik reizes nokrīti, tāpat vienmēr ir iespējams piecelties, jo nekas šajā pasaulē nav neiespējams.

Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska  šovā Dejo ar zvaigzni

Aicina visu dejotgribētājus, kas sēž ratiņkrēslā

Pie trešās vietas Oliņš nedomā apstāties, bet tieši otrādi – šovs devis iedvesmu turpināt darboties par un ap deju. “Pagaidām gribu apdarīt visus darbus, kas iekrājušies, kā arī atgūt spēkus!” Pēc tam Mārtiņa plānos ir apzināt visus cilvēkus, kas sēž ratiņkrēslos un kuriem interesētu apgūt deju. Pašam ir daudz pazīstamo, kuri vēlētos to darīt, kā arī esot dažādas biedrības, kas būtu gatavas sadarboties un palīdzēt.

“Arī ar Ilzi par turpmāko sadarbību esam runājuši, bet vēl nezinām, kas un kā! Paši vēl nesaprotam, jo tomēr ir pagājis ilgs laiks un drusku jāatvelk elpa no tā visa,” atklāts ir Mārtiņš, bet viņš neizslēdz, ka tieši Jankovska viņam varētu palīdzēt apvienot visus Latvijas dejotgribētājus ratiņkrēslā.

TOP komentāri

  • Linda Linducis Blūma
    +3 +3 0

    Linda Linducis Blūma

    Man prieks par Mārtiņu un Ilzi par lielisko deju un ideju

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl