Novikova un Antuzevičs demonstrē vēl enerģiskāku deju

1 komentārs

Lolita Novikova un Andris Antuzevičs dejoja karstasinīgu, enerģisku tango.  Nekas nav manījies! Pirmajā šova raidījumā šis pāris visus pārsteidza ar enerģisku deju, kas bijā kā spridzeklis. Šī deja bija vēl enerģiskāka, kā iepriekšējā!

Tango bija piesātināts ar dažādības buķeti. Klasiskais tango, pasodobles elementi un flamenko soļi. Tērps bija izaicinošs, Lolita ļoti skaisti mācēja spēlēties ar saviem svārkiem dejas ritmā. Par maz bija tango.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Flamenko dejojot, sajūtām ir jābūt tādām, ka liesma nāk no iekšpuses, nevis no ārienes.

Foto!

Tango ir emociju piesātināta deja, kas sevī ietver kaisli, nodevību, greizsirdību, paļāvību un cēlumu. Šajā dejā bija jūtams šīs emocijas, bet tango laikā sieviete nesmaida. Lolita dejas laikā smaidīja.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl